Proč s námi?

Největší počet aktuálních veřejných zakázek z České Republiky Nemusíte jezdit za zakázkou za hranice. Disponujeme největším počtem veřejných zakázek a primárně se zaměřujeme na veřejné zakázky z České republiky. V databázi veřejných zakázek se každý den objevují stovky nových vypsaných veřejných zakázek od státních subjektů z ČR. Naleznete zde nadlimitní veřejné zakázky, podlimitní veřejné zakázky a velmi často zakázky malého rozsahu s hodnotou již od 1 000 Kč a výše. Zakázky lze v databázi najít podle oborů, lokality, hodnoty a dalších užitečných filtrů.
Zakázku zasíláme na Váš e-mail ihned po uveřejnění O nově vypsaných zakázkách se dozvíte ihned. Informace o veřejných zakázkách zasíláme na e-mail ihned po uveřejnění zakázky. E-mail nezahltíme, posíláme pouze cílené veřejné zakázky dle nastavení podle oborů a lokality.
Cílené nastavení zakázek podle oborů Neomezujte se při nastavení oborů pro zasílání veřejných zakázek. Na profilu České Zakázky.cz si můžete libovolně nastavit až 12 oborů, ze kterých vám budeme zasílat veřejné zakázky.
Zadávací dokumentace u každé zakázky Všechny námi zveřejněné zakázky obsahují kromě kontaktu na zadavatele veřejné zakázky také kompletní zadávací dokumentaci ke stažení.
Monitoring zdrojů s veřejnými zakázkami Denně prověřujeme tisíce zdrojů, na kterých státní instituce zveřejnují veřejné zakázky. Hledání informací o nově vypsaných veřejných zakázkách je velmi pracné a časově nákladné. Díky informačnímu portálu České Zakázky.cz Vám neunikne jediná veřejná zakázka z vašeho oboru podnikání.
Nastavení základních služeb na České Zakázky.cz je zdarma Nastavení zasílání veřejných zakázek na e-mail a přístup do databáze veřejných zakázek v systému. Stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář. Zpoplatněno je zasílání a přístup k veřejným zakázkám s kontaktem a dokumentací k vypracování nabídky.
Doplňkové služby pro uživatele na České Zakázky.cz

Aktuálně pro vás vybíráme školení, kde si můžete prohloubit vědomosti o veřejných zakázkách. Úplným začátečníkům nabízíme kurzy, které pomohou zvýšit šanci na získání zakázek ze státního sektoru. Přejít na nabídku školení.

Unikátním nástrojem pro uživatele je jednoduchá příručka s Rady a tipy, jak postupovat, chcete-li se ucházet o veřejnou zakázku. Přejít na příručku Rady a tipy.

Nevyznáte-li se v pojmech, které se často objevují u veřejných zakázek, pomůže vám slovníček pojmů.

Vypracujte nabídku v souladu se zákonem o veřejných zakázkách. Přehledný seznam právních předpisů a změny v novelách veřejných zakázek se dočtete v sekci legislativa.

Rozhodujete se na základě čísel? Podrobné čísla k veřejným zakázkám uveřejněných v systému České Zakázky.cz dokládá přehledná statistika. Přejít do statistiky.

Kolem veřejných zakázek se neustále něco děje. Články, kauzy se dočtete v rubrice zpravodajství.

Vyplňte
registrační formulář
Nastavte si kategorie k zasílání veřejných zakázek
Objednejte si službu Veřejné zakázky s kontaktem
ČESKÉ ZAKÁZKY.CZ
© 2015 - 2020 ČESKÉ ZAKÁZKY.CZ