Novinky

Informace k novele zákona o veřejných zakázkách(31. 10. 2016)
Přinášíme Vám kompletní informace k platným změnám novely zákona o veřejných zakázkách. Přehled změn ve finančních limitech, změny v hodnocení zakázek a kompletní znění zákona naleznete ZDE.
Novela zákona o veřejných zakázkách(29. 09. 2016)
Dne 1. října 2016 nabyde účinnosti novela zákona o veřejných zakázkách, která s sebou přináší změny v rozšíření základních kvalifikačních předpokladů a finančních limitů pro nadlimitní veřejné zakázky. Z tohoto důvodu se 4. října zúčastníme konference týkající se těchto změn a připravíme pro Vás aktuální informace, které Vám pomohou lépe se zorientovat ve všech změnách, které s sebou novela přináší. Proto nezapomeňte sledovat náš portál České Zakázky.cz, kde pro Vás po konferenci připravíme kompletní informace k již platným změnám.
České zakázky.cz rok po spuštění vylepšují svou službu Veřejných zakázek(21. 06. 2016)
České zakázky vylepšují svou službu veřejných zakázek. Téměř rok po úspěšném spuštění projektu České Zakázky.cz, který přináší firmám informace o veřejných zakázkách v České republice, přichází projekt s novinkou v podobě zasílání dodatečných informací u veřejných zakázek, a to za stejných cenových podmínek, na které byli dodavatelé doposud zvyklí. Cílem této služby, která se implementovala bezmála 5 měsíců, je zajistit maximální komplexnost a detailnost informací k veřejným zakázkám. Tím se zvyšuje už i tak vysoká úspěšnost realizace u našich dodavatelů, která dosahuje nyní 86%.


Nejčastěji se dodatečné informace týkají:

a) Změny lhůty pro podání nabídek, změny termínů prohlídek místa plnění.

b) Dotazů uchazečů s odpověďmi zadavatele.

c) Doplnění zadávací dokumentace o další přílohy, podrobnější specifikace, doplnění projektové dokumentace atd.

d) Uveřejnění opravné zadávací dokumentace včetně všech příloh týkajících se opravy.

e) Uveřejnění oznámení o zrušení veřejné zakázky.

Všem přejeme úspěšný nový rok 2016. Tým České Zakázky(01. 01. 2016)
Červen 2015 - nejsilnější měsíc v počtu zveřejněných veřejných zakázek(14. 08. 2015)
Na portálu České Zakázky.cz jsme zveřejnili v červnu rekordní počet veřejných zakázek, a to bezmála 7 275 zakázek v hodnotě 64 mld. Kč. Růst pozorujeme nejen v meziměsíčním srovnání, ale lze jej sledovat i ve srovnání meziročním. Rozhodně však nechceme jít cestou kvantity na úkor kvality, všechny veřejné zakázky naši pracovníci ručně kontrolují a zařazují je do databáze veřejných zakázek podle oborů a lokality. K dodavatelům se proto vždy dostávají pouze zajímavé zakázky z jejich oborů, lokality a podle vybrané hodnoty. V databázi veřejných zakázek na portálu České Zakázky.cz najdete i z velké části veřejné zakázky malého rozsahu a podlimitní veřejné zakázky s hodnotami, které jsou zajímavé již i pro malé a střední firmy. Výhodou těchto veřejných zakázek je i menší administrační náročnost při vypracování nabídek. Díky veřejným zakázkám a dennímu zasílání veřejných zakázek na e-mail si mohou dodavatelé zajistit dostatek zakázek pro celou sezonu.
Přihlaste se do partnerského programu a vydělávejte!(17. 03. 2015)
Připravili jsme pro Vás možnost jednoduše vydělávat přes Vaše www stránky. Navštěvují – li Vaše webové stránky uživatelé, kteří by měli zájem získávat aktuální informace o nově vypsaných veřejných zakázkách, stačí se zapojit do našeho partnerského programu a vydělávejte skrze Vaše stránky.Více informací o partnerském programu >>>
Vrátit se na zpravodajství>>
ČESKÉ ZAKÁZKY.CZ
© 2015 - 2017 ČESKÉ ZAKÁZKY.CZ