Diskuse

Téma: změna termínu na veřejmné zakázce
Publikováno: 11.04.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dodržení a změnu termínu na veřejné zakázce. Lze s vítězem okamžitě podepsat novou smlouvu s delším termínem zhotovení než bylo v zadávací dokumentaci Děkuji za odpověď
Odpověď:
Odpověděl/a: ČESKÉ ZAKÁZKY.CZ
Dobrý den, pokud zadavatel uvedl v zadávací dokumentaci či ve výzvě termín plnění, je povinen jej ze zákona dodržet. S vítězným uchazečem uzavře smlouvu na takto stanovený termín, který nelze měnit. Pokud by tyto podmínky zadavatel nedodržel, byla by taková zakázka napadnutelná ostatními účastníky, kteří se do zakázky přihlásili. Zadavatel se může dohodnout s vítězným uchazečem na termínu plnění pouze v případě, že jej v základních podmínkách účasti ve veřejné zakázce neuvedl nebo v případě, že termín plnění není předmětem hodnocení zakázky.
Přidat nové téma do diskuse
Formulář pro odpověď
Jméno:* Příjmení:*
Text odpovědi:*
E-mail:*
* Povinné položky Pravidla diskuse
Další dotazy, které by Vás mohly zajímat
Publikováno: 03.01.2016
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jak zadavatelé postupují, jestliže se jednotlivé nabídky dodavatelů shodují? Jakým způsobem dané zakázky vyhodnocují?
Napsat odpověd  |  >
Publikováno: 05.01.2016
Dobrý den. Měl bych dotaz ohledně organizované prohlídky místa plnění veřejné zakázky. Je nutné nahlásit svoji účast dopředu? Jakým běžným způsobem lze účast ohlásit?
Napsat odpověd  |  >
ČESKÉ ZAKÁZKY.CZ
© 2015 - 2019 ČESKÉ ZAKÁZKY.CZ