Diskuse

Publikováno: 12.09.2016
Dobrý den. Dozvěděl jsem se, že od 1. října 2016 začne platit novela zákona o zadávání veřejných zakázek. Zaujala mne změna, která se týká vypisování veřejných zakázek na stavební práce v otevřené soutěži. Otevřenou soutěž bude u stavebních prací povinné vypsat, až když cena dosáhne 50 milionů korun (dříve 10 milionů). To pro firmy znamená sledovat více profily zadavatele a hlídat si i menší zakázky, které nemusí být ve věstníku? Vyplývá tedy z toho, že na Českých zakázkách bude takových informací méně? Děkuji.
Napsat odpověd  |  >
Publikováno: 11.04.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dodržení a změnu termínu na veřejné zakázce. Lze s vítězem okamžitě podepsat novou smlouvu s delším termínem zhotovení než bylo v zadávací dokumentaci Děkuji za odpověď
Napsat odpověd  |  >
Publikováno: 09.01.2016
Dobrý den. Pokud nesouhlasím s rozhodnutím o výsledku veřejné zakázky, mohu vyjádřit nějakým způsobem nesouhlas?
Napsat odpověd  |  >
Publikováno: 05.01.2016
Dobrý den. Měl bych dotaz ohledně organizované prohlídky místa plnění veřejné zakázky. Je nutné nahlásit svoji účast dopředu? Jakým běžným způsobem lze účast ohlásit?
Napsat odpověd  |  >
Publikováno: 03.01.2016
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jak zadavatelé postupují, jestliže se jednotlivé nabídky dodavatelů shodují? Jakým způsobem dané zakázky vyhodnocují?
Napsat odpověd  |  >
< Předchozí    Další >
Pravidla diskuse
ČESKÉ ZAKÁZKY.CZ
© 2015 - 2020 ČESKÉ ZAKÁZKY.CZ